Seit Jahren beraten wir unsere
Partner bei der Einführung von SAP-Software

Über NESC

Erfahren Sie mehr über NESC

Seit vielen Jahren stehen wir unseren Partnern und Kunden mit unserem Wissen und unserer Erfahrung bei verschiedenen SAP-Software-Implementierungen zur Seite. Wir sind ein Stab von qualifizierten Beratern. Als Team verfügen wir über umfangreiches theoretisches und praktisches Wissen über Geschäftsprozesse in vielen Branchen...

Mehr über uns
 

Dienstleistungen

Werfen Sie einen Blick auf unser Angebot

100+

Internationale
Projekte

20+

Berater stehen dem Kunden
zur Verfügung

10+

Jahre Erfahrung

Nachrichten

Neues Articles

SAP S4HANA

Nowe wydanie SAP S/4HANA
SAP S/4HANA to system ERP, który służy do zarządzania zasobami firmy w czasie rzeczywistym. Czym właściwie jest system ERP (ang. Enterprise Resource Planning): to oprogramowanie do planowania zasobów przedsiębiorstwa.

Czym jest prognozowanie popytu i dlaczego warto się nim zainteresować?

Prognozowanie popytu – podstawy i korzyści

Prognozowanie popytu to szacowanie wielkości sprzedaży w konkretnym okresie, co ma na celu bardziej efektywne zaplanowanie zasobów produkcyjnych, ocenę potrzebnych zapasów oraz opracowanie budżetu.

KSEF a faktury elektroniczne

Faktura elektroniczna" lub "e-faktura" funkcjonuje w Polsce jako pełnoprawny dokument urzędowy już od 2005 roku, ale dopiero pandemia COVID-19 sprawiła, że coraz więcej firm zdecydowało się na elektroniczne wysyłanie faktur do swoich kontrahentów, a Ministerstwo Finansów zaczęło przymierzać się do wprowadzenia obowiązkowego stosowania elektronicznych faktur ustrukturyzowanych w obrocie gospodarczym począwszy od 2023 roku.

ISO20022 - innowacja w płatnościach międzynarodowych

Wraz z rozwojem i rosnącym zainteresowaniem protokołem IP (Internet Protocol) oraz XML pojawiła się okazja dla branży finansowej do przejścia na jeden wspólny język komunikacji, który miał ułatwić wymianę informacji między instytucjami finansowymi, ich infrastrukturą rynkową i użytkownikami końcowymi.